Survivor dün kim elendi? Survivor 2023 adaya kim veda etti? 4 Mayıs Survivor elenen isim!

2023 Survivor takımı ve yeni gelen kurallar sayesinde, seyirciye heyecanlı dakikalar yaşatıyor. Survivor’da bu hafta kim elendi ve Survivor adaya veda eden isim kim oldu merak ediliyor. Survivor kim elendi? 2023 Survivor adaya kim veda etti? seyirciler tarafından merak ediliyor. Survivor’da kim elendi ve 2023 Survivor’da adaya kim veda etti izleyici tarafından araştırılıyor. Ayrıntılar haberimizdedir…

SURVIVOR ADAYA KİM VEDA ETTİ?

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan kısmında Cansu, Aziz, Ertuğ ve Barış ortasında eleme heyecanı yaşandı. Gecenin sonunda en düşük SMS’i alarak adaya veda eden isim Türkiye Ulusal Ampüte Futbol Ekibi oyuncularından Barış Telli hayallerine veda etti. Kurulda konuşan Telli “Ben hayata kaybederek başladım lakin hoş şeyler yaşadım. Arkadaşlarım bana imkansız gözüyle de baksa bir gün buraya gelip yarışıp o memnunluğu heyecanı hem kendimde yaşayıp hem de yaşatmak istemiştim” dedi.

SURVİVOR 4 MAYIS 2023 KİM ELENDİ?

Ada kurulunda konuşan Acun Ilıcalı, seyircilerden en az oyu alarak yarışa veda eden ismin Türkiye Ulusal Ampüte Futbol Kadrosu oyuncularından Barış Telli olduğunu açıkladı. Elendikten sonra açıklama yapan Barış Telli, “Buradaki herkese teşekkür ediyorum. Hayatım boyunca bir şeyi değiştirmek istedim. İnsanların bakış açısını… Şunu da söylemek isterim ki her şeyden evvel çocuklarımıza kaybetmeyi öğretmek lazım. Beşerler kaybedince sanki nasıl bir psikolojiye giriyor iletebilirsek çocukluktan hayat daha çok hoşlaşacak. Ben hayata kaybederek başladım fakat hoş şeyler yaşadım” dedi.

“BURASI BENİM OLİMPİYAT KÖYÜM OLDU”

Sözlerine devam eden Telli, “Hayat bana ne yaşatırsa yaşatsın. Umudumdan vazgeçmedim. Burası da benim hayalimdi. Arkadaşlarım bana imkansız gözüyle de baksa bir gün buraya gelip yarışıp o memnunluğu heyecanı hem kendimde yaşayıp hem de yaşatmak istemiştim. Burası benim olimpiyat köyüm üzere oldu” formunda konuştu.

SURVİVOR 2023 YARIŞMACILARI

Ünlüler Grubu: Zeynep Alkan, Ümit Erdim, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Seçkin Piriler, Murat Eken, Berdan Mardini, Barış Telli.

Gönüllüler Kadrosu: Aziz Ozan Dilber, Gizem Avcı, Osman Can, Aleyna Elibol, Asena Demirbağ, Özgür Tetik, Tunga Sayan, Kardelen Kalender, Walison Fonseca.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir