Kendilerine Gelen Yardımlar Hakkında Konuşan Depremzedelerden Yüreğinizi Paramparça Edecek Sözler

6 Şubat günü Kahramanmaraş merkezli yıkıcı sarsıntıların akabinde binlerce vatandaş hayatını kaybetti. Yaşanan şiddetli sarsıntıların hala yarasını sarmaya çalışıyoruz. Pek çoğumuz elimizden geldiğince yardım toplamaya ve afetzedelere bu yardımları ulaştırmaya çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde ise bir TikTok kullanıcısı depremzede çektiği görüntüde kendisine gelen kazak için teşekkür etti. Görüntünün altı ise binlerce depremzedenin teşekkür bildirileriyle doldu taştı.?

6 Şubat günü Türkiye dehşetli bir zelzeleyle uyandı. Kahramanmaraş merkezli yıkıcı sarsıntı 11 vilayetimizi birden maalesef ki derinden sarstı.

Yaşanan bu müthiş afetin akabinde hepimiz depremzede vatandaşlara elimizden geldiğince bir nebze de olsa yardımcı olmaya çalıştık.

Geçtiğimiz günlerde ise TikTok’ta bir kullanıcı Kahramanmaraş’ta gerçekleşen iki sarsıntısı de birden yaşayarak dedesinin vefat ettiğini, dedesinin babasıyla birebir yaştaki konutunda kalmak durumunda olduklarını anlatarak üzerindeki kazağı gönderen şahsa bir görüntü ile teşekkür etti. ?

Ardından pek çok depremzede kendilerine gönderilen yardımlar için yorumlarda teşekkür etmeye başladı.

O yorumlar ise hepimizin yüreğini paramparça etti.?

?

“Paralılarına bin basar”

Yorumlardaki herkese sarılmak istiyorum!

“Sabahladığım iki gece boyunca beni sıcak tuttu”

“Annemin ağrıları kesildi”?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir