İmamoğlu’nun ziyaret ettiği muhtara, belediye başkanından tehdit: Elimde kalırsın

Ekrem İmamoğlu bir müddet evvel Bahçelievler ilçesi Şirinevler Mahallesi Muhtarı İbrahim Güzel’i ziyaret edip fotoğraf çektirdi.

Bu ziyaretin akabinde harekete geçen AKP Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, yanındaki vazifeliler ile birlikte, ilçe belediyesine ilişkin parkta bulunan Şirinevler Mahallesi Muhtarlığı’na geldi.

Sözcü’de yer alan haberde, Bahadır, Muhtar Güzel’den burayı çabucak boşaltmasını istedi. Muhtar Güzel’in kendisine tebligat gönderilmesini istemesi üzerine ortalarında kelamlı tartışma yaşandı.

“ÇOK CAHİLSİN”

Muhtarlık görevlisinin cep telefonuyla kaydettiği imajlarda Bahadır’ın Muhtar Güzel’e “Çok cahilsin, çok basitsin” dediği yer aldı. Hoş de bunun üzerine “Aynı formda size iade ediyorum” dedi.

Tartışmanın devamında Lider Bahadır’ın Muhtar Güzel’e “Sana bir şey söyleyeyim mi? Elimde kalırsın” dediği de manzaradaki ses kaydında yer aldı.
Bu olayın akabinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin toplumsal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Ekrem İmamoğlu’nu ağırlayan Bahçelievler ilçesi Şirinevler Mahalle Muhtarı İbrahim Güzel’in başına gelmeyen kalmadı. AK Partili Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır tarafından muhtarlık merkezi kapatılan Muhtar İbrahim Hoş, tehdit edildi” denildi.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir